Ara
  • BRM

SoGiP I.Dönem Proje Sunumları ve Networking Etkinliği

Güncelleme tarihi: 5 Nis 2018

Boğaziçi Üniversitesi İş İnsanları Derneği’nin, İstanbul Kalkınma Ajansı ve T.C. Kalkınma Bakanlığı’nın 2016 yılı Girişimcilik Mali Destek Programı kapsamında yürüttüğü, Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi ve Genç Başarı Eğitim Vakfının proje ortağı olduğu  “Sosyal Girişimcilik Programı- SoGiP'in “I. Dönem Proje Sunumları ve Networking Etkinliği” BÜMED BURC Tesisleri’nde Beşiktaş Belediyesi yöneticilerinin de değerli katılımıyla 15 Haziranda gerçekleştirildi.


Program katılımcılarının, Beşiktaş Belediyesi’nin ihtiyaçları çerçevesinde belirlenen konular ile ilgili geliştirdikleri sosyal girişim proje önerileri ve iş modellerini sunumlar eşliğinde iş dünyasının profesyonellerine, kurum temsilcilerine aktardıkları etkinlikte, Beşiktaş Belediyesi Başkanı Sn. Av. Murat Hazinedar’ın bütün proje yöneticilerine yolladığı imzalı mektup ise katılımcılarımız için gurur kaynağı oldu.


Üniversite öğrencilerinin hazırladığı birbirinden değerli ve anlamlı sosyal girişimcilik projelerini destekleyen kurum ve kuruluşlara teşekkür eder, bütün katılımcılarımızı tebrik ederiz.


12 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör